YGS Whatsapp Grubu Açıyoruz..

 

 

Arkadaşlar Merhaba;

Yoğun bir çalışma temposunun içindesiniz, malum YGS sınavıda yaklaşıyor. Kısa bir süre kaldı. Sizlerin bu yoğun çalışmasına karşılık bizde sizler için güzel bir birleşme ya da diğer bir tabiriyle sosyal ortamda buluşma ve yardımlaşma amaçlı bir çalışma yapalım dedik. Ve Sosyal medyada, internet ortamında vb bazı platformlarda en çok istenen şeyin ‘Whatsapp Grubu‘ olduğu kanaatine vardık. Sizler için YGS Sınavı adına Whatsapp Grubu kurarak sizlerin aynı ortamda bulunarak, yardımlaşmanız ve bunun günümüzde en çok kullanılan uygulamalarında biri olan Whatsapp’da olması sizin yararınıza olacaktır muhtemelen.

 

Tabi bu tür gruplar bazen amacının dışına çıkıp bazen çalışmadan ziyade, sohbette olur ancak rahatsız edici durumlara kayabiliyor. Daha önceden olduğumuz veya gördüğümüz gruplarda genelde bbu sebeplerden ötürü artık kimse rahat bir şekilde soru soramaz ve bu tür faydalı aktivitelerin içinde olamaz oldu. Bu tür sebeplerden kaçınmak ve bu çalışmanın faydasını kaybetmemesi adına bazı kurallara uymanızı rica ediyoruz.

 

  • En önemli ve dikkat edilmesi gereken şey, kattiyen gruptaki, ki çoğunlukla bayan arkadaşlarımız oluyor, rahatsız edilmemelidir. Böyle bir şikayet aldığımız takdirde kişi derhal engellenecek ve gruptan atılacaktır.
  • Grupta gereksiz, diğer üyeleri rahatsız edecek, tabiri caizse ‘boş’ konuşmalar yapılmaması rica olunur. Yapılması yasakta değil, tadını kaçırmamaktır önemli olan. Sonuçta toplanmamızda bir amaç var.
  • Grupta gereksiz yere ve çok sık reklam yapmak yasaktır. Yalnızca faydalı paylaşımlar yapılabilir. Ancak amacından sapmaması gerekmektedir.
  • Bize gönderdiğiniz bilgiler gerçek olmalıdır. Fake yada yalan olduğu anlaşılırsa gruptan atılırsınız.
  • Grupta bizden fazla yardım beklemeyiniz, biz yalnızca sizlerin aynı ortam üzerinde buluşmasına vesile oluyoruz arkadaşlar. Ancak bildiğimiz konular olursa yardım edebiliriz. O kadar da değil tabi 🙂

 

Bunlar ana maddeler. Lütfen bunlara dikkat ediniz ve uyunuz. Uymadığınız ve göz ardı ettiğiniz taktirde gruptan atılabilirsiniz. Belki içinizden diyorsunuzdur ‘Ulan ne grupmuş arkadaş, her cümlede gruptan atılırsınız, gruptan atılırsınız. Sanki çok önemli bir anlaşma imzalıycaz.’ 😀 Sebebi sizin rahat bir şekilde çalışmanız arkadaşlar. Onun için bu kadar yazdık ki rahatsız etmesin kimse.

Eğer bu çalışma grubu faydalı olursa ileride belki sizler için LYS sınavına yönelikte açabiliriz.

Unutmayın arkadaşlar.. Sohbet edilir ancak bir yere kadar. Amacımız hedefimize ulaşıp, ideallerimizi gerçekleştirmek. Katılım için aşağıdaki formu doldurunuz. Kolay Gelsin.

 

Hakkında admin

Eğitim, Güncel Haberler, Dini, Bilim ve Teknoloji ile ilgilenen araştırmacı bir kişi..

2 Yorum

  1. Gruba benide alır mısınız

    • Sevgili Fatih kardeşim. Whatsapp Grubumuza yukarıda da belirttiğimiz ve bazı gerekli sebeplerden ötürü maalesef kullanıcı almıyoruz artık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll Up
error: Content is protected !!