DiğerEğitimRehberlik

11. Sınıf Kitapları – Tonguç Kampüs

11. Sınıf Kitapları – Tonguç Kampüs

11. sınıf kitapları satın almak istediğinizde bu kitapların içerisinde Türk dili ve edebiyatı, matematik, coğrafya, tarih, fizik, kimya, biyoloji ve felsefe grubu konularına rastlayabilirsiniz. Bu derslerin her biri üniversite sınavında karşınıza çıkacaktır. Dolayısıyla konuları unutmayacağınız şekilde öğrenebilmeniz yararınıza olacaktır. Bunun için 11. sınıf kitapları kategorisinden istediğiniz derse ait olanı satın alabilirsiniz. Bunlar arasında özellikle matematik dersine ait olan kaynaklar öğrenciler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bu dersin konuları daha sayısal ve ezbere dayalı olduğundan dolayı sürekli tekrar etmeniz gerekir. Bunun için matematik dersine ait 11. sınıf kitapları satın alabilirsiniz. Konu eksiğiniz varsa öncelikle konu anlatımlı olanları tercih etmelisiniz. Üzerine çözeceğiniz soru bankası testleri ise öğrendiğiniz konuları daha iyi pekiştirmenizi sağlayacaktır. 

Tonguç Akademi - Matematik
Tonguç Akademi – Matematik

11. Sınıf Soru Bankası

11. sınıf soru bankası kaynakları, zorluk seviyesi ve kaliteli soru çeşitleri açısından bakıldığında farklılık gösterir. Bunlar arasından seçim yaparken sınavlara yönelik soru çözümlerine yer veren kitaplara öncelik verebilirsiniz. Çalıştığınız konuları, 11. sınıf soru bankası içerisinde yer alan sorularla pekiştirebilir ve öğrendiğiniz konuların kalıcılığını sağlayabilirsiniz. Özellikle matematik dersine dair konu anlatımlarının peşi sıra soru çözmek fazlasıyla işinize yarar. Sayısal bölüm öğrencisiyseniz matematik ve fen bilimleri derslerine ait 11. sınıf soru bankası kitapları ilk tercihleriniz arasında yer alacaktır.

Tonguç Akademi - Konumetre
Tonguç Akademi – Konumetre

Fen bilimleri çatısı altında yer alan fizik, kimya ve biyoloji dersleri bir öğrenciler tarafından bir bütün olarak görülmekte olup genellikle bu derslerin birini seven öğrenci diğerlerini de sevmektedir. Eğer bu derslerde eksiğiniz varsa ve zorluk çekiyorsanız konu anlatımı kitapları ve video içerikleriyle dersi kendinize daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. 

11. Sınıf Test Kitapları

11. sınıf test kitapları arasında TYT ve AYT sınavlarına yönelik hazırlanmış kaynaklar bulabilirsiniz. Her bir ders için özel olarak hazırlanmış bu kitaplarda o konuya ait akılda kalıcı ipuçlarına da rastlayabilirsiniz. Bunlar sayesinde soru çözerken zorluk çekmezsiniz. Burada önemli olan nokta satın aldığınız 11. sınıf test kitapları için ayırdığınız vakittir. 

Tonguç Akademi - Ders Çalışma Programı
Tonguç Akademi – Ders Çalışma Programı

Her gün düzenli olarak soru çözmeniz konuyu öğrenmenizin yanı sıra sizi sınavlara daha iyi hazırlayacaktır. Fakat bunun için uzman hocalar tarafından hazırlanmış olan kitapları tercih etmeniz gerekir. Bu amaçla Tonguç Mağaza’yı ziyaret ettiğinizde işinize yarayacak pek çok kaynağı bulabilirsiniz. Bunların her biri dersinizde başarıyı artıracak faydalı bilgiler içermekte olup keyifle okuyabileceğiniz bir dille hazırlanmıştır. Hem tasarımı ve kaliteli içeriği hem de uygun fiyatlarıyla mağazadan 11. sınıf test kitapları ya da diğer tüm kitap ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tonguç Mağaza 11. sınıf soru bankası kitaplarını linkten inceleyebilirsiniz: https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/filter/34/11-sinif

Mutlaka Bunu da İnceleyin:   Tonguç İngilizce Konu Anlatımı Video Dersler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu