Eğitim

Deneme Sınavları PDF İndir – YKS TYT AYT YDT Denemeleri

Deneme Sınavları PDF İndirip her yerde çalışabilme olanağı sağlıyor sizlere, Yeni Nesil Deneme Sınavları ile birlikte, hem sizler ÖSYM Tarzı yeni Eğitime uygun Deneme Sınavlarına girip, Üniversite Sınavına Hazırlıkta büyük kolaylıklar sağlayabilirsiniz. Bu TYT Deneme Sınavları PDF ve AYT Deneme Sınavları ile birlikte Sınavda sizlere Başarılar..

Bu arada eğer Denemelerde netleriniz çok düşükse Deneme Analizi yapmalısınız. Bunun için size rehberlik edecek olan Deneme Analizi Nasıl Yapılır yazımızı okuyabilirsiniz.

Mutlaka Bunu da İnceleyin:   Yurtdışında Okumak İçin Nedenler

İçerik Emeğe Saygıdan dolayı kaldırılmıştır. Yakın zamanda güncel ve izni olan içerikler ile doldurulacaktır. Onlar gelene kadar yeni içerikleri kullanabilirsiniz. Aşağıdaki önerilen içerikleri kullanarak faydalanabilirsiniz,

Mutlaka Bunu da İnceleyin:   Geometri Nasıl Çalışılır? Nasıl Öğrenilir? Geliştirilir?

Buradaki PDF Dosyalarının tamamını sadece tarafımızca yer bulucu olarak paylaştık. Tamamen bilgilendirme ve fayda sağlama amaçlanmıştır. Ancak her hangi bir Telif Hakkı sıkıntısı doğuran durumda tarafımıza bildirildiği taktirde istenen içerik 3 Gün içerisinde kaldırılacaktır.

41 Yorum

  1. Değerli Yorumlarınız için çok Teşekkür ederiz, sizlere fayda sağlayabiliyorsak ne mutlu bize 🙂

  1. Değerli Yorumlarınız için çok Teşekkür ederiz, sizlere fayda sağlayabiliyorsak ne mutlu bize 🙂

  1. Merhabalar. Kontrol ettim. Ancak içerik sahibi içeriğini kaldırdığı için maalesef görünmüyor.

 1. Sınava hazırlık için muhteşem pdf kitapları paylaşımında bulunmuşsunuz. Bizlere değer verdiğiniz için ve bizimle çok değerli arşivleri paylaştığınız için teşekkürlerimi iletiyorum.

  1. Biz teşekkür ederiz bu değerli yorumlarınız için. Faydamiz dokunduysa ne mutlu bize. Diğer yaptığınız 3 Yorum içinde teşekkür ederiz.

  1. Cevap Anahtarı genellikle denemelerin sonlarında bulunur. Yanlış hatırlamıyorsak hepsini tek tek kontrol etmiştik. Ancak eğer kaynak diye içeriğinden kaldırmış ise bunun için yapabileceğimiz bir şey yok maalesef.

 2. Merhaba uygulamanız çok güzel olmuş fakat bu denemeler bu yıla ait denemeler mi yoksa eski yıllara ait denemeler mi belirtmemişsiniz

  1. Merhaba Burkay. Bu değerli yorumun için çok teşekkür ederiz. Denemeler geçen senelere aittir. Yeni yılın denemeleri daha piyasaya ve İnternet ortamında bulunmadığı için maalesef bizde sunamıyoruz. Teşekkürler. Kolay Gelsin.

 3. Çok teşekkürler. Başka yerlerden parça parça bulacağım tüm denemeleri bir arada görmek muhteşem bir duygu. Emekleriniz için teşekkürler. Lys denemeleri de yakın zamanda eklenirse çok güzel olur iyi çalışmalar 🙂

  1. Çok Teşekkür Ederiz bu değerli yorumunuz için. Amacımız bu. İnşallah sizlere bir faydamız dokunmuştur. LYS Deneme Sınavlarını’da kısa bir süre sonra yayınlamayı düşünüyoruz. Başarılar. Kolay Gelsin.

 4. Size çok teşekür ediyorum böyle bir sayfa düzenlediğiniz için. Diğer bazı para kazanmak için yalan yanlış linkler ile etiketler ile milleti kendine çeken sitelere benzemiyorsunuz. Size teşekür ederim bana çok yardımcı oldunuz. 🙂

  1. Gerçekten çok Teşekkür ederiz bu güzel yorumunuz için. Amacımız her zaman sizlere doğru bilgi verip, sitemizde güzel bir deneyim sağlamak. Belki ileride tekrar gelirsiniz ümidiyle. Siz paralı linkleri sevmiyorsanız emin olun aynı şekilde bizde sevmiyoruz. Onun için bu tür şeyleri sizlere sunmak ve sizleri de kaybetmek istemiyoruz. İnşallah bir faydamız olmuştur sizlere. Başarılar Kolay Gelsin.

  1. Teşekkür Ederiz bu güzel yorumunuz için. Bir Faydamız dokunursa ne mutlu bize. Kolay Gelsin.

  1. Merhabalar, LYS Denemelerini normal şartlarda geçen sene ekleyecektik, ancak ekleyemedik. Çünkü yeni kaynaklar bulamadık. Ancak bu sene eklemeye çalışacağız. Tam net bir zaman vermek doğru olmaz maalesef.

  1. LYS Denemelerini geçen sene ekleyemedik, çünkü yeni kaynaklar bulamadık. Ancak bu sene eklemeye çalışacağız. Tam net bir zaman vermek doğru olmaz maalesef.

  1. Eklemeye çalışırız. Ancak baya yoğun bir haftada olduğumuz için zor görünüyor. Yanlız siz yinede bizleri takipte kalın.

  1. Cevap Anahtarı Çözümlü Olarak denemenin Sonunda her soru için tek tek verilmiştir. Kolay gelsin.

  1. Merhaba Serap, MEB 3.denemesini daha eklemedik. Fırsat olmadı maalesef. Ancak en yakın zamanda eklenecektir inşallah. Yüklendiğin denemenin muhtemelen cevap anahtarı vardır sonunda yada ayrı bir linkte.

   1. Cevap Anahtarı Çözümlü Olarak denemenin Sonunda her soru için tek tek verilmiştir. Kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu