Eğitim Programlar

TYT-YKS Android Uygulamaları – (1. Hafta)

Tarafından Yazılmıştır Emre
(TYT-YKS Android Uygulamaları’nı İndirmek ya da İncelemek için Resimlerin Üzerine Tıklayınız…)

 

Üniversiteye Hazırlanıyorum uygulaması sizlerin sınava hazırlık hocası olacak bir uygulamadır. Emin olun Telefonunuzda olması gereken ilk 5 uygulamadan biridir.(Tavsiyemizdir.)

Sınav Hocası uygulaması, adından da anlaşıldığı gibi bir Hoca. Sizin bütün açıklarınızı yaptığınız çalışmalarla sizlere sunan bir uygulamadır. Testlerden tutun birçok özelliği mevcuttur.(Tavsiyemizdir.)

Sınav Koçu uygulaması, sınavlara yönelik birçok soruyu barındırıp, çözebilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Sınava yönelik birçok özelliği içinde barındıran uygulamayı indirmenizi tavsiye ederiz.

Ygs Lys Notları uygulaması, sınavdaki konuların büyük bir kısmının konu anlatımlarının mevcut olduğu bir uygulamadır. Sizlere birçok konuda not bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sor Bakalım YGS/LYS/TEOG/KPSSuygulaması, sizlerin çözemediği soruları, çözebilecek kişilerin görebilmesi için atabileceği, bir tür soru çözüm grubu uygulamasıdır. Emin olun işinize yarayacaktır.(Tavsiyemizdir.)

Photomath – Kamera H. Makinesı uygulamasının namı yüksektir malum. İllaki denk gelmişsinizdir. Bu uygulama sayesinde bazı konuların çözülemeyen sorularını size çözen bir uygulamadır. Artık Matematikte çözümsüz soru kalmayacak.(Tavsiyemizdir.)

YGS LYS Güncel Haberuygulaması, Eğitim haberlerinin güncel olduğu bir haber kaynağı uygulamasıdır. Sizlere eğitim haberleri konusunda yardımcı olacaktır.(Tavsiyemizdir.)

TYT-YKS Android Uygulamaları 2.Hafta

TYT-YKS Android Uygulamaları 3.Hafta(Yakında)

TYT-YKS Android Uygulamaları 4.Hafta(Yakında)

Yazar Hakkında

Emre

Eğitim, Güncel Haberler, Dini, Bilim ve Teknoloji ile ilgilenen araştırmacı bir kişi..

Yorum Yap