Eğitim Programlar

TYT-YKS Android Uygulamaları – (2. Hafta)

Tarafından Yazılmıştır Emre
(YKS-TYT Android Uygulamaları’nı İndirmek ya da İncelemek için Resimlerin Üzerine Tıklayınız…)

 

Khan Academy uygulamasını bilmeyeniniz yoktur. “Her Şeyi Öğrenebilirsin – hem de hiçbir ücret ödemeden: Matematik, fen bilimleri, ekonomi, tarih ve daha birçok konuda binlerce ders videosu ve eğitim içeriği sizi bekliyor.” şeklinde bir açıklamasıda bilmeyenler için bir not olsun.(Tavsiyemizdir.)

YGS Çıkmış Sorular – Denemeleruygulaması, YGS’ye hazırlanan adaylar için gerçek bir sınav tecrübesi yaşatmak adına geçmiş yılların tüm YGS sorularını sizin için derleyen bir uygulamadır. İnternet bağlantınız olmadan sınavları çözebilirsiniz.(Tavsiyemizdir.)

LYS Çıkmış Sorular – Denemeleruygulaması, LYS’ye hazırlanan adaylar için gerçek bir sınav tecrübesi yaşatmak adına geçmiş yılların tüm LYS sorularını sizin için derleyen bir uygulamadır. İnternet bağlantınız olmadan sınavları çözebilirsiniz.(Tavsiyemizdir.)

ÜniversiteGo Uygulaması,  Üniversiteye hazırlanan tüm öğrenciler için konularını, çözmüş oldukları soruları ve deneme sonuçlarını istatistiksel ve grafiksel olarak takip etmelerine imkan sağlayarak öğrencilerin hazırlık sürecinde yardımcı olan bir uygulamadır.(Tavsiyemizdir.)

Malmath: Adım adım çözücüuygulaması, PhotoMath tarzı bir uygulamadır. Gelişmiş bir Hesap Makinesi bulunan bu uygulamada soruyu yazdığınız takdirde size basamak basamak çözümünü gösterecektir.

Matematiksel Hileler uygulaması, matematikte pratik olmak isteyen arkadaşlara tavsiyemizdir. Bu uygulama sayesinde birçok pratik yapıp matematikteki kısa yolları öğrenmenize yardımcı olacaktır.(Tavsiyemizdir.)

Brainly (Eodev.com) uygulaması, bir sosyal platform tipi uygulamadır. Bu uygulama ile çözemediğiniz soruları paylaşın, görenler ve sorunuzu çözenler zaten sorunuzu çözüp size atacaklardır. Hem soru çözerek seviyenizi yükseltin. Adınızda ünlensin.(Tavsiyemizdir.)

Türkçe Konu Anlatım YGS LYS uygulaması, Türkçede sıkıntı yaşayanlar için birebir bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz..

TYT-YKS Android Uygulamaları 1.Hafta

TYT-YKS Android Uygulamaları 3.Hafta(Yakında)

TYT-YKS Android Uygulamaları 4.Hafta(Yakında)

Yazar Hakkında

Emre

Eğitim, Güncel Haberler, Dini, Bilim ve Teknoloji ile ilgilenen araştırmacı bir kişi..

2 Yorum

Yorum Yap