Evlerde ve Ofislerde Ses İzolasyonunun Önemi

Ses izolasyonu, sesleri arası geçiş kaybını engellemek ve sesler arası ses iletimini kesmektir. Günümüzde artık büyük problem haline gelmiştir ses kirliliği. 01.01.2020 tarihinden itibaren evlerde ses izolasyonu zorunlu hale gelmiştir. Turkish Acoustic olarak ses izolasyon sorunlarınıza kesin çözüm sağlıyoruz.

Ses İzolasyonunun Önemi

Ses İzolasyonunun Önemi

Evimizde ve ofisimizde ister ister dışarıdan gelen sesleri maruz kalıyoruz. Buda huzursuz olmamıza sebep oluyor. Evimizde otururken komşumuzun sesi, ofisimizde çalışırken kuru gürültü ve topuk sesleri dikkatimizi dağıtabilir. Bunun çözümü ise evinizin tavanında yada duvarında uygulayacağınız ses izolasyonu istenmeyen sesleri en az seviyeye indirger. Bu sayede ses iletişimi olmayacaktır. Aynı şekilde ofisinizde de uygularsanız aynı sonucu alabilirsiniz.

Ses izolasyon malzemelerimiz son derece kaliteli olup sertifikalara sahiptir. Turkish Acoustic her zaman hizmetinizdedir.

 

Kaynak: https://www.sesyalitimmalzemesi.com/ses-yalitim-projeleri

 


Bilginin Deposu

Üniversiteye Hazırlık Rehberi olan Bilginin Deposu, Sizlere YKS Sınavı için Ders Notları, Deneme Sınavları, PDF Arşivi, Meslek Rehberi, Çalışma Programlarını hazırlamak için yardımcı bir Eğitim Bloğudur.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir