Evlerde ve Ofislerde Ses İzolasyonunun Önemi

Emre tarafından tarihinde yayınlandı

Ses İzolasyonunun Önemi

Evlerde ve Ofislerde Ses İzolasyonunun Önemi

Ses izolasyonu, sesleri arası geçiş kaybını engellemek ve sesler arası ses iletimini kesmektir. Günümüzde artık büyük problem haline gelmiştir ses kirliliği. 01.01.2020 tarihinden itibaren evlerde ses izolasyonu zorunlu hale gelmiştir. Turkish Acoustic olarak ses izolasyon sorunlarınıza kesin çözüm sağlıyoruz.

Ses İzolasyonunun Önemi

Ses İzolasyonunun Önemi

Evimizde ve ofisimizde ister ister dışarıdan gelen sesleri maruz kalıyoruz. Buda huzursuz olmamıza sebep oluyor. Evimizde otururken komşumuzun sesi, ofisimizde çalışırken kuru gürültü ve topuk sesleri dikkatimizi dağıtabilir. Bunun çözümü ise evinizin tavanında yada duvarında uygulayacağınız ses izolasyonu istenmeyen sesleri en az seviyeye indirger. Bu sayede ses iletişimi olmayacaktır. Aynı şekilde ofisinizde de uygularsanız aynı sonucu alabilirsiniz.

Ses izolasyon malzemelerimiz son derece kaliteli olup sertifikalara sahiptir. Turkish Acoustic her zaman hizmetinizdedir.

 

Kaynak: https://www.sesyalitimmalzemesi.com/ses-yalitim-projeleri

 

Önerilen Yazı:   Stresle Başa Çıkmanın Yolları

Aklınıza Takılan Tüm Soruları SORU SOR sayfamızdan sorabilirsiniz.


Emre

Eğitim, Kişisel Gelişim, Enerji, Bilim ve Teknoloji ile ilgilenen araştırmalar yapmaktayım. Uygun olanları sizlerle de paylaşmaktayım.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir