Fizik Dersine Nasıl Çalışılır?

Emre tarafından tarihinde yayınlandı

Fizik Dersine Nasıl Çalışılır?

Fizik Dersine Nasıl Çalışılır?

Merhaba Arkadaşlar;

Fizik Dersine Nasıl Çalışılır?” Sorusu hepimizin aklında var maalesef. Fizik Dersiyle hemen hemen hepimizin sıkıntısı vardır. Çünkü Fizik dersini ne kadar görsekte, öğrensekte ön yargımız olduğu için bu dersi yapamıyoruz ve ön yargıyı kaldırmadan bu dersi yapamayacağız.

Önerilen Yazı:   Biyoloji Ders Notları | Kapsamlı Biyoloji Konu Anlatımı PDF İndir

Zamanında bende fizikle çok sıkıntı çektim ve Fizik dersini sevmem ancak son sene oldu. Sağolsun son sene baya iyi bir fizik hocamız geldi. Sayesinde öğrendim ve sevdim.(Eli öpülesi insan.) Ve gerçekten o kadar güzel ve eğlenceli bir ders ki nasıl bir şeyi başarınca ve hedefe ulaşınca insan çok sevinir ya, işte her soru demiyim de gerçekten zor ve kazık diyebileceğimiz sorular vardır, onları çözünce öyle sevinirdim.

Önerilen Yazı:   Denemelerde Yapamıyorum?

Ancak bir husus var bu durumu gerçekleştirmek için: ÖN YARGIYI KALDIRMAK gerek. İlk adımımız ön yargıyı kaldırmak olmalı. Bundan sonra her şey peş peşe gelecek, emin olun.

Fiziğe nasıl çalışmanız gerektiğini birde Sobottakdarsevmek‘ten dinleyin…

View this post on Instagram

YouTube kanalım : sobottakadarsevmek Merhabalar arkadaşlar, bugün sizlere "Fiziğe Nasıl Çalıştım?" başlıklı bir video hazırladım. Bu videoda yapmanız gerekenleri aşama aşama sizlerle paylaştım. Yaklaşık 10 dakikalık kısa bir video🎬 Tamamını izlerseniz sizler için çok verimli olacağını düşünüyorum. Fiziğe çalışmanın ilk adımı önyargıları kaldırmakla başlar. Umarım hazırladığım videoda önyargılarınızı kaldırabilmişimdir😌 ➡️Link: https://youtu.be/0BzRBqlcV1I En kısa zamanda diğer branş dersleri için Nasıl Çalışılır? videoları ve Biyoloji konu anlatımlı videolar çekeceğim. Sağlıcakla kalın, iyi çalışmalar🖐🏻

A post shared by Bir Tıpçının Günlüğü (@sobottakadarsevmek) on

Aklınıza Takılan Tüm Soruları SORU SOR sayfamızdan sorabilirsiniz.


Emre

Eğitim, Kişisel Gelişim, Enerji, Bilim ve Teknoloji ile ilgilenen araştırmalar yapmaktayım. Uygun olanları sizlerle de paylaşmaktayım.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir