Büyü yapmak ve sonuçlarına katlanmak, kolay olduğu kabul edilen fakat önemli sorunların ortaya çıkmasına neden olabileceği bilinen görevlerdir.

Çünkü büyü yapmak için diğer âlemle, cinlerle bağlantı kurmak (ecinni-hüddam ilmi), Hurufilik (Letrizim) ilmi yani tılsımlı sözcükler ve kullanımı hakkında uzmanlaşmak, arkaik büyüleri İslami usullerle birleştiren İlmi Havas konusunda uzman olmak gerekir. Ancak bu ilimler konusunda (ve diğer gizli ilimlerde) uzmanlaşan kişiler geri getirme büyüsü gibi büyüleri yapabilirler ve ortaya çıkacak sonuçların olumlu olması garantisini verebilirler. Tabi bu kişinin doğuştan gelen yeteneğe sahip olması, yani eskilerin “tılsım sahibi” olarak adlandırdıkları kişilerden birisi olması gerekir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme Büyüsü ve Diğer Büyülerin Eğitimi

Yukarıda bahsettiğimiz yeteneğe sahip olarak doğan kişilerin aynı zamanda söz konusu ilimler üzerine eğitim alması gerekiyor. Bu konularda uzmanlık kazanmak kolay bir şekilde gerçekleşmiyor. Sayıları binlere ulaşan kitapları okumak ve içindeki bilgileri hazmetmek, yöntemlerin uygulanış şekli ve uygulamalar hakkında uzmanlık kazanmak gerekiyor.  Bu eğitim genellikle hayat boyunca devam eden, minimum 15-20 yıl süren bir eğitim oluyor.

Dolayısıyla sık şekilde karşılaşabildiğiniz ya da kolay şekilde ulaşabildiğiniz medyumların veya hocaların çoğu aslında büyü yapma becerisine ve istenilen sonuçlara ulaşma yeteneğine sahip olmayan kişiler. Ama adı medyum olarak geçen kişiler arasında bu yeteneklere sahip olan kişiler/hocalar da bulunuyor.

Medyum Saddam Ali, bu yeteneğe sahip olan kişilerden birisi olarak gösterilebilir. Aslen Irak/Kerbela doğumlu olan hocamız, ailesinin uzun yıllardır gizli ilimlerle uğraşması (Bu konuda Irak’ta tanınan ve ismi bilinen bir aile) sayesinde doğuştan gelen yeteneğini yine doğumuyla birlikte başlayan eğitimle birleştirmeyi başarmış. Şu anda Türkiye’de ikamet eden ve Türkçe bilen Medyum Saddam Ali, büyü yapmak için gerekli bilgiye ve yeteneğe sahip olan ender kişilerden birisi.

Geri getirme büyüsünü ya da diğer büyüleri, Medyum Saddam Ali Hoca gibi konunun uzmanı olan, eğitimli ve tecrübeli kişilere yaptırmak gerekir. Hocamızın büyüsü ile terk eden sevgilinizi geri getirin ve sonuç garantili büyülerin uygulamasının nasıl yapılması gerektiğini görün.

Medyum Saddam Ali ve Aşk Büyüsü

Medyum Saddam Ali’nin aşk büyüsü,  bu büyüyü yaptıran kişiler tarafından çok başarılı sonuçlar verdiği belirtilen diğer büyüler arasında bulunuyor.

Hocamızın yaptığı ve sonuca ulaşma ihtimali çok yüksek olan diğer büyüler arasında ise papaz büyüsü, bağlama büyüsü, adet kanı büyüsü gibi büyü uygulamaları yer alıyor. Geri getirme büyüsü ve diğer büyüler hakkındaki ayrıntılı bilgileri Medyum Saddam Ali Hoca’ya ait olan web sitesinde bulabilirsiniz.


Bilginin Deposu

Üniversiteye Hazırlık Rehberi olan Bilginin Deposu, Sizlere YKS Sınavı için Ders Notları, Deneme Sınavları, PDF Arşivi, Meslek Rehberi, Çalışma Programlarını hazırlamak için yardımcı bir Eğitim Bloğudur.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir