NERO IPTV HİZMETLERİ

Son zamanlarda artmakta olan teknoloji ile beraber yalnızca televizyon da değil, telefon, tablet ve bilgisayarlarda da film ve dizi izlemek oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Dizi saatlerinde, günlerinde müsait olmayan kişiler istediği saate, istediği mekânda, hangi diziyi ya da programı izlemek istiyorsa izleyebilmeli. Bu konuda sizlere Nero IPTV ile sizlere sınırsız hizmet sunmakta ve keyifli vakit geçirmenize yardımcı olmaktayız.

İnternet olan her yerden sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden sınırsız bir şekilde faydalanarak istediğiniz dizileri ya da programları dilediğiniz vakit izleyebilirsiniz. Güncel kanallarımızın sayısı 4029 olmakla beraber bu kanallar ile hizmet vermiş olduğumuz müşteri sayısı ise 2354’dür. Müşterilerimizin %99’u sunmuş olduğumuz hizmetten dolayı oldukça memnundur.

NERO IPTV TEST

IPTV test edebilir ve üye olabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla sevdiklerinizle bir aradayken ya da yalnız başınıza stres atıp dinlenirken, tabletinizden, telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan IPTV’yi açarak dizilere, haberlere göz atarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

IPTV kullanıcılarına sunmuş olduğumuz fiyatlar da oldukça uygundur. Mini paket adı altında kullanılan IPTV paketimiz düşük bütçeler için uydundur. VIP paketimiz ise sene boyunca gözüm arkada kalmasın diyenler için uygundur. Belirtilen fiyatlar yıllık hizmet olarak sunulmaktadır.

Mini paket kullanan kullanıcılarımıza vermiş olduğumuz hizmet; 200’e yakın kanal, SD ve HD seçenekleri ile isteğe bağlı olarak değişen yetişkin kanalları, yalnızca Türk ve Alman kanalları, hemen hemen her cihaz için uyumlu ve MAG cihaz desteklidir.

VIP paket kullanan kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz hizmet; 4500’den fazla özel içerik hizmetleri, bütün dünya kanalları mevcut, isteğe bağlı olmuş olan içerikler, HD – UHD – SD ve 4K seçenekleri ile bir yıl boyunca sizlere hizmet vermekte olan IPTV MAG cihaz destekli ve bütün cihazlar için uyumludur.

Ayrıca VIP paketlerimiz için yalnızca bir yıllık üyelik değil, 3 aylık, 6 aylık ve 9 aylık sürelerde de hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetin süreleri değişse de IPTV VIP paket için bahsetmiş olduğumuz tüm hizmetlerin hepsi bütün VIP üyeliklerinde geçerlidir. Sizlere hizmet vermekten dilediğiniz an keyifle izleyeceğiniz dizilerden ve programlardan faydalanmanız IPTV hizmeti ile şimdi çok kolay.


Bilginin Deposu

Üniversiteye Hazırlık Rehberi olan Bilginin Deposu, Sizlere YKS Sınavı için Ders Notları, Deneme Sınavları, PDF Arşivi, Meslek Rehberi, Çalışma Programlarını hazırlamak için yardımcı bir Eğitim Bloğudur.

2 yorum

Kerem Adıgüzel · 5 Ocak 2020 12:15 tarihinde

4 senedir hizmet alıyorum birçok kişi kapatıp kaçarken sürekli güncel tutup müşterilerine yardımcı olan böyle bir yer denk gelmedim piyasa sahtekar dolu ancak Neroiptv.com gerçekten işini iyi yapıyor güvenilir gittigi yere kadar devam saygılar.

mehmet · 15 Aralık 2019 19:34 tarihinde

Yayınlar sürekli donuyor ve destek almaya çalıştığınız da kimse yardımcı olamadığı gibi birde nerdeyse dövecekmiş gibi tavır ile yaklaşan kişiler var…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir