Paragraf Soru Bankası Önerileri ile Merhaba Arkadaşlar. Türkçe ve Edebiyat Dersi için 2021 YKS (TYT-AYT) Konuları arasında büyük bir pay sahibi olan Paragraf Soruları için, sizlere piyasada bulunan birçok Paragraf Soru Bankası Önerileri vermeye çalışacağız.

Bu Paragraf Soru Bankaları ile, TYT Sınavında Karşınıza çıkabilecek birçok Paragraf Sorusunu çözebileceksiniz. Hem sizler birçok soru tarzı görebilme ve çözebilme adına güzel bir deneyim de olacaktır.

Bu arada Paragraf Soruların Nasıl Çözülür yazımızı okuyarak, paragraf sorularının çözümündeki önemli bileşenleri yaparak başarılı bir adım atmış olup, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Önemli Not: Arkadaşlar Bu Kitaplar internet üzeriden ve bazıları birebir Kontrol edilerek eklenmiştir. Bu kitaplar bizlerin ya da başkalarının beğendiği ve çalışıp anladığı Kitaplardır. Sizlerden Önemli Rica Ediyoruz. Lütfen Bu Kitaplara herhangi bir Kitapçıdan Göz Atmadan Sakın Ama Sakın ALMAYIN. Lütfen. Çünkü herkes aynı şekilde anlamayabiliyor. Boşuna da Paranız gitmesin. 🙂

Paragraf Soru Bankası Önerileri;

Bilgi Sarmal Yayınları - TYT Paragraf Soru Bankası

Bilgi Sarmal Yayınları – TYT Paragraf Soru Bankası

Paragraf Soru Bankaları arasında adını duyuran bu kitapta, Piyasada kaliteli ve güzel sorular üretene kitaplardan ve yayın evlerinden biridir. Orta Seviye ve Üzerinde iseniz soru çözmede, yanınızda bulunabilecek ek kaynaklardan biri olarak durabilir.

Palme Yayınları - TYT Paragraf Soru Bankası

Palme Yayınları – TYT Paragraf Soru Bankası

Piyasada Palme, en kaliteli yayınevlerinden biridir. Özellikle de FEN Bilimlerinde. Ancak bu bölümde sizlere Palme’nin TYT Paragraf Soru Bankası Önerisi‘nde bulunacağız. Güncel Sorular içeren bu kitapta, Orta ve Üst seviye soru tipleri vardır. ÖSYM Soru tarzına yakın olan soru tipleri ile sizlerin, TYT Sınavında başarılı olması için adımlar atmanıza yardımcı olacaktır. Ayriyeten içindeki Konu özeti ile de aklınıza takılan küçük noktaları bulma şansınız da olacaktır.

Limit Yayınları - Kronometre Paragraf Soru Bankası

Limit Yayınları – Kronometre Paragraf Soru Bankası

Sözel ve Eşit Ağırlık bölümlerinin ilk tercih ettiği yayınlardan biri olan Limit Yayınları’nı listemize eklemezsek olmazdı. Özellikle Türkçe ve Edebiyat Derslerinde faydalı ve ÖSYM Tarzı soruları olan bu kaynak, Kronometre Paragraf Soru Bankası Kitaplarında da faydalı, Güncel ve Yeni Müfredat olarak TYT Sınavında sizlere çok fayda sağlayacaktır.

Sıradışı Analiz Yayınları - 1000 Soruda Paragraf

Sıradışı Analiz Yayınları – 1000 Soruda Paragraf Tamamı Çözümlü Konu Anlatımlı Soru Bankası

Üniversite Sınavına hazırlanırken, zamanında benimde kullandığım ve kesinlikle sizlerinde kullanmasını tavsiye ettiğim, Paragraf Soru Bankası niteliğinde olan, içeriğinde seviyeli şekilde 1000 Soru bulunduran ve Tamamının Çözümlü olması, bu soru bankasını vazgeçilmez kılıyor. ÖSYM Tarzına yakın, Paragraf Soru Bankası alacaksanız eğer, mutlaka ek olarak yanınızda olması gereken 2. Paragraf Kitabı olmadır diye düşünüyorum arkadaşlar. Ayriyeten içerisinde Kısa kısa konu özetleride ek artısıdır.

Yayın Denizi - Paragraf Hız ve Renk Soruları

Yayın Denizi – Paragraf Hız ve Renk Soruları

Piyasadaki en bilinen Paragraf Hız ve Renk Kitabı gayet Kaliteli ve güzel olan bir kitaptır. Başlangıç seviyesi arkadaşlar için kullanılabilir. Bu kitapla birlikte Paragraf Sorularına giriş yapıp, bu tür soruları çözmeyi çok seveceksiniz.

Antrenman Yayınları - Antremanlarla Paragraf Anlam Bilgisi

Antrenman Yayınları – Antremanlarla Paragraf Anlam Bilgisi

Antremanlarla Matematik Kitaplarını bilmeyeniniz yoktur muhtemelen. İşte tam onun niteleğinde sizleri seviyeli olarak, Kolay Soru Tarzlarından Zor Soru Tarzlarına doğru adım adım sizi ilerleten bu kitap sayesinde bir temel oluşturabileceksiniz. Yanınızda bulunması gereken diğer bir Paragraf Soru Bankası Kaynağı olacaktır.

Karekök Yayınları - TYT Paragraf Soru Bankası

Karekök Yayınları – TYT Paragraf Soru Bankası

Piyasanın Kaliteli yayınlarından biri olan Karekök Yayınlarının Paragraf kitabı olan TYT Paragram Soru Bankası kitabı, belli bir seviyeye gelmiş arkadaşlarımız için ideal bir kitaptır. ÖSYM tarzına yakın soru tipleri ile de tercih edilmektedir. Kaliteli bir kitap olan bu YKS Paragraf Soru Bankası kitabını sizlere tavsiye ederiz.

Paragrafın Şifresi Modüller - Paragraf Soru Bankası

Paragrafın Şifresi Modüller – Paragraf Soru Bankası

Faydalı bir kitap olan bu soru bankası, diğer soru bankaları gibi, sizleri seviyeli olarak atlatıp, temel atmanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede hem soru çözmeye alışıp, hem de Paragraf Soruları üzerinde bir temel atmış olacaksınız.

Tonguç Akademi - Paragrafik

Tonguç Akademi – Paragrafik

Tonguç Akademiyi bilmeyeniniz yoktur muhtemelen Arkadaşlar, Sınavlara hazırlıkta çok faydalı bir Youtube Kanalıdır. Tonguç Akademinin sizler için hazırlanmış olduğu Paragraf Soru Bankası olarak Paragrafik kitabı sayesinde hem yeni nesil sorular çözebilecek, hem de kademeli kademeli olarak Paragraf sorusu çözmeye alışacaksınız. İsterseniz Aşağıdaki video ile Kitabın nasıl bir Kaynak olduğunu da görebilirsiniz.

Bu arada En İyi YouTube Kanalları Listemizi inceleyerek, birbirinden kaliteli eğitim kanallarını görebilirsiniz.

Arı Yayınları - TYT - AYT Paragrafın Ritmi

Arı Yayınları – TYT – AYT Paragrafın Ritmi

ÖSYM ve Üniversite Sınavına hazırlık kitaplarından biri olan bu kitap ile Paragraf Sorularında da başarılı olabileceksiniz. Seviyeli artışı ve Çözümlü soruları ile birlikte sizlere, yükselmenize yardımcı olacaktır.

Fides Yayınları - Üniversite Sınavlarına Hazırlık Paragraf

Fides Yayınları – Üniversite Sınavlarına Hazırlık Paragraf

Yeni nesil soru tarzlarından oluşan bu kitap, size yine diğer kitaplar gibi, seviyeli ve kademeli olarak her zorluk seviyesinden sorular soracaktır. Kitabın diğer bir avantajı ise Sorularının tamamının çözümlü olmasıdır.

MEB Kazanım Testleri

Her ne kadar yayınevleri ile Sorular çözsekte, MEB’in kendi hazırladığı sorularda çok kaliteli sorulardır. Hemde sizlerin hiçbir ücret ödemeden çözmenizi sağlayan bu testler sayesinde Ücretsiz bir şekilde birçok soru çözebileceksiniz. MEB Kazanım Testlerine gitmek için tıklayınız…

Bizlerin sizlere önerebileceği kitap önerileri bunlardır. Sizlerin kullandığı ve memnun kaldığı Paragraf Kitapları var ise, aşağıya yorum olarak bırakmayı unutmayın. Sağlıcakla kalın.

Unutmadan; diğer Üniversite Sınavına hazırlık için hazırladığımız YKS Kitap Önerileri içeriğimizi okudunuz mu?

Mutlaka Bunu da İnceleyin:   Ramazan Ayında Nasıl Ders Çalışılır? | +10 Öneri ve Tavsiye

Bilginin Deposu

Üniversiteye Hazırlık Rehberi olan Bilginin Deposu, Sizlere YKS Sınavı için Ders Notları, Deneme Sınavları, PDF Arşivi, Meslek Rehberi, Çalışma Programlarını hazırlamak için yardımcı bir Eğitim Bloğudur.

1 yorum

Berfin · 14 Ocak 2021 14:13 tarihinde

O kadar güzel ve iyi bilgiler aldım ki sizden paragraf test kitabı için çok teşekkür ederim hatta biyoloji test kitabı içinde sayfanıza bakacağım çok verimli bir sayfa çok teşekkürler bizi öğrenciler için ışık kaynağı oldunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir