Sınav Kaygısı Nasıl Yenilir? | Belirtileri ve Başa Çıkmanın Yolları

Emre tarafından tarihinde yayınlandı

Sınav Kaygısı Nasıl Yenilir? | Belirtileri ve Başa Çıkmanın Yolları

Sınava Çalışamıyorum, Sınav Stresini Nasıl Atabilirim?

Merhaba Arkadaşlar;

Sınav yaklaşıyor mağlum, sınava girecek arkadaşlarında stresli ve heyecanlı olduklarını hissedebiliyorum. Sınava Çalışamıyorum, napıcam!! diyorsunuz sürekli içinizde. Aynı duyguları yaşamıştım sizlerle çünkü. Ancak geçti çok şükür. Şu an istediğim yerdeyim. Sınav demişken sizlerle bugün İnstagramdan ve Youtube’dan tanıdığınız Sobottakadarsevmek arkadaşımızın sizler için hazırlamış olduğu ve gerçekten sizleri motive edicek olan Motivasyon videosuyla başbaşa bırakacağım. Size kesinlikle fayda sağlayacak hatta hedefinizi sabitleyecektir. Emin olabilirsiniz. Sizlere şimdiden başarılar.

Önerilen Yazı:   YKS Bireysel Çalışma Programı Nasıl Hazırlanmalı?

(Sobottakadarsevmek İnstagram hesabına ve Youtube Kanalına abone olmak için tıklayınız…)

(Not videonun altından İnstagram hesabındaki gönderisini görebilirsiniz..)

Günaydınlar arkadaşlar?? Sizler için yepyeni bir video çektim. Videonun konusu: MOTİVASYON? Farklı bir yöntemle sizleri motive etmeye, hayallerinize ulaşmak için kendinden emin olmayı ve çalışmanız gerektiğinin önemini anlattım. Aa tabi zamanımızın altın değerinde olduğunu unutmayalım✨ Video sonunda şaka diyor: Bu videoyu çekerken 6-7 kere başıma talihsizlik geldi. Son anda çektiğinde ekranı kapalı gördüm. Video çekilmemiş zannettim korktum ve şaka dedim. Hatamı mazur görün?? Hepinize keyifli izlemeler, yüklemeyi gece 3 gibi başlattım sabah 7 gibi yükledim. Sabah sizler için hazır olsun diye? Sağlıcakla kalın?? YouTube : sobottakadarsevmek

Bir Tıpçının Günlüğü ? (@sobottakadarsevmek) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Aklınıza Takılan Tüm Soruları SORU SOR sayfamızdan sorabilirsiniz.


Emre

Eğitim, Kişisel Gelişim, Enerji, Bilim ve Teknoloji ile ilgilenen araştırmalar yapmaktayım. Uygun olanları sizlerle de paylaşmaktayım.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir