Smok Nord Pod Mod 15W

Smok Nord Pod Mod 15W

Smok Nord Pod Mod 15W elektronik sigara modellerinin içerisinde en çok tercih edilen modellerdendir. Hafif, küçük, kullanımı rahat olan model taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Sigarayı bırakmak isteyen, e-sigara kullanımına yeni başlayan bir çok kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Bir çok artı özelliği olan ürün, geniş bir pod sistem bir elektronik üründür. Smok Nord Pod Mod 15W kullanım özellikleri nelerdir?
Çok şık bir gövdeye sahip olan ürün en çok tercih edilen e-sigara modelleri arasındadır. E-sigara alırken sağlıklı ve güvenilir olması çok önemli olduğu için şıklığının yanı sıra artı özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Smok Nord Pod Mod 15W Kullanım Özellikleri

Smok Nord Pod mod 15W elektronik sigara taşıması son derece kolay küçük bir gövdeye sahiptir. Bu ürün 80 gr ağırlığında, 94 mm boyunda, 30 mm genişliğinde hafif bir gövdeye sahiptir. İçerisinde 1100 mAh gibi yüksek bir pile yer veren ürün, yaklaşık 15 Watta kadar çıkmaktadır. Önerilen watt kullanım alanı ise 10 ile 15 watt arasında değişmektedir.
Direk woltaj çıkışı sağlayan ürün bir pod e-sigara modelidir. Smok Nord Pod Mod 15W gövdesi üzerinde bulunan ateşleme tuşu sayesinde çalışarak ateşlenir ve buhar üflemeye başlar.
Smok Nord Pod Mod 15W kullanım özellikleri arasında led ışıklandırma özelliği vardır. Üzerindeki led ışıkları sayesinde enerji seviyesini göstermektedir. Ayrıca gövdesindeki ağızlık kısmı korumalıdır. Ürün 3 ml’lik bir e-likit kapasitesine sahiptir. Cihazın değişebilir bir coil (bobin) kısmı vardır. Ergonomik ağızlık kısmına ek olarak kısa devre koruması gibi artı özelliği sayesinde de güvenilir bir için sağlar. USB girişi ile şarj edilebilen cihaz 8 saniyenin üzerinde buhar çekimi yapıldığı taktirde kullanıcıyı uyarmaktadır. Bu ürün benzer ürünlerden farklı olarak e-nargile özelliğine de sahiptir. Bunun yanında yoğun MTL deneyimi de sunabilmektedir. Güçlü boğaz tutumu sağlayabilen e-sigara, kartuşa bağlı kalmadan kullanılabilir.
Smok Nord Pod Mod 15W kullanım özellikleri çok yüksek bir üründür. Sigarayı yeni bırakan yada bırakmak isteyen kişiler için çok uygundur. Bir çok artı özelliği ile piyasadaki modellerden çok daha farklıdır. Hafif, kullanımı kolay, tasarımı ile çok şık bir modeldir. Satın alırken dikkat edilerek alınmalıdır. Taklit ve sahte ürün olmamasına orijinal ürün almaya özen gösterilmelidir. Kullanıcı sağlığı ve güvenliği açısından bu çok önemlidir.

Kategoriler: DiğerFazla

Bilginin Deposu

Üniversiteye Hazırlık Rehberi olan Bilginin Deposu, Sizlere YKS Sınavı için Ders Notları, Deneme Sınavları, PDF Arşivi, Meslek Rehberi, Çalışma Programlarını hazırlamak için yardımcı bir Eğitim Bloğudur.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir