Soru Sor sayfamız, sizlerin aklına takılan ve yanıt bulunamayan YKS, TYT, AYT ve TDT Sınavları Hakkında soruların yanıtlarını birlikte bulmak için açılmıştır. Soru Sor sayfası sayesinde, Üniversiteye Hazırlık, Eğitim, YKS ve Üniversiteler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular hakkında aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulmaya çalışacağız.

Üniversite Sınavı, Üniversite Bölümleri, Net Hesapları, Puan ve Sıralamalar, Ders Notları, Deneme Sınavı Analizleri gibi aklınıza takılan birçok konuda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bu durum sizlere bu yolda Rehberlik etmek gibi olacak. Hem bu sayede sizlerde bilinçli bir şekilde yolunuza devam etmiş olacaksınız.

Aklınıza takılan soruları ayriyeten sayfamızda da aratıp, sizler için hazırlanmış olan içeriklerden bulabilirsiniz. Hem bu sayede sorunuza daha hızlı yanıtta bulmuş olacaksınız.

Hala bekliyor musun? Haydi durma aşağıda yer alan yorum yapma bölümü aracılığıyla sende ÖSYM ve YÖK’ün hazırlamış olduğu YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) Hakkında aklına takılan sorunu sor.

Sorularınızı Yorum Kısmına yazarak yanıtlarınızı bekleyebilirsiniz.

Not: Gerçek mail ve Kullanıcı Adı olamayanların soruları yanıtlanmayacaktır.

2 yorum

Bilgeç · 3 Aralık 2020 21:34 tarihinde

Ders çalışma programı oluşturamıyorum, kendi vaktimi değerlendiremiyorum, bu konuda neler önerirsiniz?

Gizem · 27 Ekim 2020 17:14 tarihinde

Merhabalar öncelikle sizi yeni keşfettim ve gerçekten güzel yazılarınız bilgileriniz var. Soruma gelecek olursam ben sözel öğrencisiyim Türkçe öğretmenliği istiyorum ve nasıl çalışacağım konusunda fikrim yok. Bugün ders çalışırken bir güne üç ders koyuyorum neyse Türkçe çalıştım bitti matematiğe geçince yorulduğumu farkettim başka derse çalışayım dedim hiç bir şey anlamadım saat 12 de derse oturdum sizce matematiği sabah erken saatlerde mi halletmeliyim nasıl bir yol izlemeliyim genel olarak yardımcı olursanız sevinirim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir