TYT Çalışma Programı

2021 TYT Çalışma Programı Yaklaşık 5 Aylık Bir Çalışma Programıdır. Ancak siz bu Programı daha hızlı bir şekilde de bitirebilir ve Çalışmanıza Denemeler ile Devam edebilirsiniz. Bu Sayede emin olun Birçok Öğrencinin de Önüne geçmiş olacaksınız.

Bu Sayfada Sizlere Birkaç Tavsiyemiz ve Önerimiz olacak. Gelin bunların ne olduğunu beraber bakalım.

Tavsiyelerimiz;

  • Bu Program Boyunca Her Gün Mutlaka 1 Paragraf Testi Çözmeni Gereklidir.
  • Her Gün Mutlaka En Az 10 Sayfa Kitap Okumalısınız.
  • Haftada En Az 50 Soru Geometri Sorusu Çözmelisiniz ki, Soru Çeşitliliğini Görün ve Neler Çıkabileceğini anlayın. Ayriyeten Eliniz alışsın 🙂
  • Her Hafta Kendinizi Analiz edip, neler yapıp yapmadığınızı düşünün ve bu Durumdan Memnuniyetinizi kendi kendinize dile getirin.
  • Haftada 1 Gün Kendinize İzin verin ve Çıkıp Dışarıda dolaşın, Aileniz ile Arkadaşlarınız ile vakit geçirin, Hiç ders Muhabbeti yapmayın. Sadece Kendinize Zaman Ayırın. Nasıl Verimli Geçeceğini Sizde Göreceksiniz.

Bu Yazdıklarımızı yaparsanız hem Konu Birikintisi olmayacak, hem de siz çalışırken boğulmadan sıkılmadan çalışacaksınız.

Önerilerimiz;

Sitemizde Sizler İçin bolca Rehberlik ve Eğitim yazıları bulunmakta. Bunları okuyarak da yardım alabilirsiniz. Bulabileceğiniz Bazı yazı başlıklarını Aşağıya yazdık, Siteden aratıp Bulabilirsiniz.

TYT Çalışma Programı

2021 TYT Çalışma Programını İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Mutlaka Bunu da İnceleyin:   Youtube Ders Kanalları | En İyi Ders Anlatan Hocalar (YKS)

Bilginin Deposu

Üniversiteye Hazırlık Rehberi olan Bilginin Deposu, Sizlere YKS Sınavı için Ders Notları, Deneme Sınavları, PDF Arşivi, Meslek Rehberi, Çalışma Programlarını hazırlamak için yardımcı bir Eğitim Bloğudur.

3 yorum

Duygu · 28 Nisan 2020 16:59 tarihinde

Neden çalışma programında fen bölümü yok fizik kimya biyoloji yani ?

    Emre · 30 Nisan 2020 13:04 tarihinde

    Merhabalar, geri bildiriminiz için Teşekkür ederiz. Birkaç gün sonra, şuan hazırladığımız 2 Aylık YKS Sınavı Programlarını paylaşmaya çalışacağız. Takipte kalın. 😊😊

İrem · 22 Ekim 2019 23:23 tarihinde

Kardeşim içib bu proğramın sayısalını aramaktayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir