Vaser Liposuction Nişantaşı Kliniği

Vaser Liposuction Nişantaşı kliniğinde Quartzclinique aracılığı ile ulaşıyor ve günümüz teknolojisi sayesinde fazlalık yağlarınızdan kurtulup daha sıkı bir cilde sahip oluyorsunuz. Bu uygulama sadece bölgesel olarak yapılan işlemdir ve amaç istenmeyen fazlalık yağların yok edilmesidir. Burada Ultrasonik ses dalgaları devreye giriyor ve yağları parçalayarak, yağların vücuttan sıvı olarak çıkartıyor. Bu sayede ameliyata gerek kalmadan inatçı yağlarınızdan kolayca kurtulmuş oluyorsunuz. Hem kadın hem de erkekler istenile he yaş grubunda bu uygulamayı yaptırabilir. Amaç daha sıkı ve daha genç bir cilt ortaya çıkarmak ve bunu da fazlası ile başarıyor.

Vaser Liposuction Nişantaşı kliniğinde uygulama yapılmadan önce herhangi bir hazırlık aşamasına gerek kalmıyor. Sadece kullandığınız ilaçlar varsa doktorunuza bilgi vermeyi unutmayınız. Aynı zamanda işlem öncesi sigaraya ara vermek de çok daha çabuk iyileşmenizi sağlıyor olacaktır. genel anestezi altında yapılan uygulama hastaya konfor sağlıyor olacak. Eğer çok ufak bir bölge için işlem isteniyorsa bu adımda lokal anestezi de tercih edilebilir. Hangi bölgelere uygulanması gerektiğini de doktorunuz gerekli muayene sonrası sizlere açıklıyor olacak. Bazen tek bir bölgeden bölgesel olarak yağlanma şikayetiniz olabilir. Genellikle inatçı yağlar bir bölgede toplanarak kişilere istediği vücut ölçüsünden uzaklaşmalarına neden olurlar. Bu tedavi ile de sizler artık bölgesel yağlanmaya son verebileceksiniz.

Vaser Liposuction Nişantaşı Kliniği
Vaser Liposuction Nişantaşı Kliniği

18 yaşını dolduran herkes Vaser Liposuction Nişantaşı ’na giderek işlem yaptırabilir. Özellikle gitmeyen ve inatçı yağları olanlar için harika bir kurtuluş diyebiliriz. Doktorunuz işlem sonrası sizlere bir korse önerisi yapabilir. Düzenli olarak takmanız daha güzel sonuç almanızı sağlıyor olacaktır. Bu süreçte masaj yaptırarak ödem atabilirsiniz. Vaser Liposuction Nişantaşı kliniğinde olacağınız uygulama sonrasında sonuçlar elbette kalıcı olacaktır ama bunu devam ettirmek sizin elinizde olacak. İşlem sonrasında yağların tekrar gelmemesi için sağlıklı beslenmeye dikkat etmeli ve hatta hayatınıza egzersizi sokmalısınız.

Prime İncelme artık Nişantaşı’nda

Yeni tedavi yöntemlerinden biri olan Prime İncelme Nişantaşı kliniğinde sizleri bekliyor olacak. bu uygulama ile aynı zamanda kadınların kabusu olan selülit görüntüleri de yok olacak. Yani birden fazla tedaviyi bir arada buluyor olacaksınız. hem sıkılaşıyor ve gençleşiyorsunuz hem de var olan portakal görüntülerden yani selülitlerden kurtuluyorsunuz.
Özellikle selülit tedavisi için çok etkili olan Prime İncelme Nişantaşı’nda hastaları için hizmet vermeye başladı bile. Amaç metabolizmayı canlandırmak, lenfatik drenajı uyarmak olacaktır. Bu sayede cilt kendini tamir süresine girerek istenilen sonuçları vermeye başlayacak. Selülit tedavisi için bugüne kadar adım attığınız her yenilik, her krem başarısız olmuş olabilir ama Prime İncelme Nişantaşı ile tanışmadan kararınızı vermeyin deriz.

Aynı zamanda cildin de sıkılaştığından bahsetmiştir. Prime İncelme Nişantaşı kliniğinde yapılan bu uygulama hem cildi daha sıkı hale getirecek hem de var ise cilt tonu farklılıklarını giderecektir. Aynı zaman kırışıklıklar ve ince çizgiler için de oldukça etkili sonuçlar veriyor diyebiliriz. Yani tek bir uygulama içinde birçok soruna çözüm bulabiliyorsunuz. Zaten genel olarak hepimizin istediği de bu değil mi? Güzelleşmek için uzaklara gitmenize gerek yok. Ulaşım konusunda çok büyük rahatlık sağlayan klinik ile artık genç kalmak ve güzelleşmek çok kolay olacak.

Hem prime incelme konusunda hem de Vaser Liposuction konusunda hizmet almak istediğinizde Nişantaşı’nda yer alan Quartzclinique ile görüşebilirsiniz. Alanında uzman isimler ile ve son teknoloji ile hizmet veren klinik güzelleşmek adına tüm incelikleri ve güzellikleri sizlere sunuyor olacak.


Emre

Eğitim, Kişisel Gelişim, Enerji, Bilim ve Teknoloji ile ilgilenen araştırmalar yapmaktayım. Uygun olanları sizlerle de paylaşmaktayım.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir